Karmstolar teak Danmark

610783

KARMSTOLAR, 1 par, ca 1950-tal, teak, Danmark, plakettmärkta "Danish furnituremakers control", klädda i grönt ylle, sitthöjd ca 43 cm

Visst bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Karmstolar teak Danmark

Budhistorik (19 bud)
4611381
4611380
2 800
4611377
2 600
4611373
2 400
4611372

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.