Tor Hörlin oljemålning

610753

TOR HÖRLIN (1899-1985): Utsikt från Traneberg, Stockholm, signerad Tor Hörlin, olja på duk, med otydlig dedikation, ca 37x48 cm

Tavelvagn 2

Tor Hörlin oljemålning

Budhistorik

2019-02-02 kl 21:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.