Bengt Fransson

610748

BENGT FRANSSON (född 1935): "Cafe Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 27x35 cm

Fack 29

Bengt Fransson

Budhistorik (32 bud)
4610052
4610051
3 800
4610051
3 400
4610046
3 200
4606930

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.