Ed Finnell fotografi föreställande Keith Richards

610747

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Keith Richards, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 11 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (17 bud)
4616571
1 800
4616775
1 700
4616571
1 600
4616771
4616571
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.