Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger

610743

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 12 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 23/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (15 bud)
4616830
1 700
4616489
1 600
4610576
4610576
1 400
4616470
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.