Bägare silver

610740

MARGRETEBÄGARE, silver, A Michelsen, Köpenhamn, 1900-talets mitt, höjd ca 6 cm, vikt ca 110 g, BÄGARE, sterlingsilver, London, 1900-tal, 10,5 cm, vikt ca 189 g

Silver

Bägare silver

Budhistorik (12 bud)
4613988
1 300
4613609
4613986
4613609
4602059

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.