Fåtölj "BO 90" design Arne Vodder

610738

ARNE VODDER, karmstol, modell BO 90, Bovirke, Danmark, 1950-tal, stomme i teak, klädsel i grågrön textil, sitthöjd ca 39 cm

Slitage, en knapp lös men medföljer

Möbler, Fåtöljer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fåtölj

Budhistorik (35 bud)
4612560
16 000
4612559
15 500
4612556
15 000
4612549
14 500
4612543
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.