Vas och askar

610728

VAS, ASKAR 2 st., SVENSKT TENN, tenn, 1900-tal, höjd ca 2,5-9 cm, en vas GAB medföljer

Slitage, GAB vasen med buckla

Diverse, Metall

Monter 14

Vas och askar

Budhistorik (19 bud)
4614181
4598607
1 400
4614180
1 300
4598607
4607940

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.