Ljusstakar 1700-talets slut

610725

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets slut, brännförgylld och mörkpatinerad brons, i form av puttisar, på marmorsockel, höjd 30 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Belysning, Metall

Monter 25

Ljusstakar 1700-talets slut

Budhistorik (8 bud)
4610048
5 000
4603129
4 200
4593306
4592258
4591417
2 800

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.