Ångmaskiner

610720

ÅNGMASKINER med tillbehör, 9 dlr. 1900-tal, Märklin, Wilesco, E.P, EKI, mfl,

Bruksslitage, saknade delar. smuts

Leksaker, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ångmaskiner

Budhistorik (25 bud)
4610015
4 400
4610011
4 200
4609993
4610009
4609993
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.