Petter Thoen ''Catwoman'' färglitografi

610713

PETTER THOEN (född 1943), "Catwoman", signerad Thoen, E.A. upplaga, färgserigrafi, ca 28x45 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
4608781
600
4608616
550
4606344
500
4592635
450
4591976

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.