Ljusstakar 1800-talets början

610710

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, för 2 ljus vardera, brännförgylld och mörkpatinerad brons, stående puttisar på postament bärandes ljusarmar, dekor med lejonmaskaroner, höjd ca 36 cm

Mindre slitage

Diverse, Belysning, Metall

Kundcenter

Ljusstakar 1800-talets början

Budhistorik (18 bud)
4609301
10 500
4609298
10 000
4609291
9 800
4609285
9 600
4609284
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.