Byrå nyrenässans

610705

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda belslag, svarvade kulfötter, höjd ca 140, 68x50 cm

Smärre ytskador, fanérbortfall, listdel, ett lås samt nycklar saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Byrå nyrenässans

Budhistorik (11 bud)
4608340
1 400
4607859
4607856
4607853
900
4607852

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.