Oscar Reuterswärd litografi

610697

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad samt numrerad 113/190, ca 70x49 cm

Rum 6

Oscar Reuterswärd litografi
Budhistorik (19 bud)
4609792
1 400
4609795
1 300
4609792
4609772
4609762

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.