Oidentifierad konstnär oljemålning

610674

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, komposition, otydligt signerad, olja på duk, ca 120X100 cm

Rum 9

Budhistorik (15 bud)
4610486
2 400
4610450
4609666
4609288
1 900
4609658
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.