Karl-Axel Pehrsson

610673

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition med blommor mot himmel, signerad samt numrerad 201/385, ca 39x58 cm

Fack 12

Karl-Axel Pehrsson
Budhistorik (11 bud)
4608301
850
4608362
4608301
650
4605847
600
4608282
600

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.