Hörnskåp 1800-tal

610672

HÖRNSKÅP, 2 delar, 1800-talets första del, bemålat, höjd 196, 106x57 cm

Renoverat och kompletterad, senare bemålning och lås

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Hörnskåp 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
4610038
4610037
1 300
4609414
4608407
4598506

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.