Sakari Laitinen relief

610670

SAKARI LAITINEN (1937-2015),"Shwarze öffnug", signerad samt daterad -13, relief, 42x33 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen relief

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4626358
100
4622200
30

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR: