Brevpress Fornasetti

610669

BREVPRESS, STAV, 1900-tal, märkt Fornasetti, stav i olika stenarter, längd ca 10,5-30 cm

Slitage

Diverse

Monter 14

Brevpress Fornasetti

Budhistorik (31 bud)
4614221
2 800
4613853
2 600
4614009
2 600
4613853
2 400
4613726

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.