Oscar Reuterswärd litografi

610661

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad samt numrerad 124/200, ca 74x55

Fack 22

Oscar Reuterswärd litografi
Budhistorik (17 bud)
4609239
1 300
4606323
4606323
950
4608844
900
4606323
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.