Madeleine Pyk färglitografi

610660

MADELEINE PYK (född 1934): Intreör med figurer, signerad Madeleine Pyk, provex, färglitografi, bildmått ca 16,5x24,5 cm

Fack 35

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (9 bud)
4610261
650
4610259
600
4610249
550
4593372
500
4592893
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.