Lar Pirak

610646

LARS PIRAK (1932-2008), saltripa med sked, horn, signerade och daterade Lars Pirak -77, höjd ca 4,5 cm

Konst, Skulpturer, Diverse

Monter 16

Lar Pirak

Budhistorik (17 bud)
4609892
4614925
1 400
4609892
1 300
4609739
4609888

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.