Sivert Lindblom skulpturer

610632

SIVERT LINDBLOM (född 1931): (4), Profiler, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit plast, parställda, höjd 14 cm

Konst, Skulpturer

Monter 14

Sivert Lindblom skulpturer

Budhistorik (43 bud)
4615118
6 000
4615106
5 800
4615116
5 800
4615106
5 600
4615115
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.