Willy Gordon

610630

WILLY GORDON (1918-2003): Byst, signerad och daterad Willy Gordon -63, brons, höjd exkl sockel i trä 35 cm, piedestal i trä medföljer höjd ca 80 cm

Konst, Skulpturer

Rum 2

Willy Gordon

Budhistorik (20 bud)
4613876
4 800
4613898
4 600
4613876
4 400
4613893
4 200
4613876

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.