Urnor

610625

URNOR, 2 st., 1900-talets andra hälft, grön resp blå glasmassa, inköpta på Svenskt Tenn, höjd ca 29 cm

Den blå med nagg

Glas, Övrigt glas

Monter 14

Urnor

Budhistorik (4 bud)

4614941
4604653
900
4598185
850
4596525

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.