Estrid Ericsson

610620

ESTRID ERICSSON, förstoringsglas, tenn, ostämplad, längd 29 cm

Inköpt direkt av Estrid Ericsson

Slitage

Diverse

Estrid Ericsson

Budhistorik (38 bud)
4614153
10 000
4614177
9 800
4614153
9 600
4614173
9 400
4614153
9 200

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.