Svenskt Tenn

610616

FIRMA SVENSKT TENN, tändsticksfodral, 2 st., Firma Svenskt Tenn, 1980-tal, tenn med flätad dekor samt text, höjd 4, 12x7 cm

Fläckar, slitage

Diverse, Design

Svenskt Tenn

Budhistorik (17 bud)
4614714
2 600
4614385
2 400
4614459
2 400
4614385
4614455

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.