Kassakista 1800-tal

610614

KASSAKISTA, 1800-tal, järn och smide, svart och grönmålad, höjd 51, 65x50 cm, nyckel finns

Nyckel finns, åldersrelaterade skador

Diverse, Metall, Möbler

Rum 20

Kassakista 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4590733
2 800
4601649
2 600
4590733
2 400
4601648
4590733

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.