Sakari Laitinen collage

610609

SAKARI LAITINEN (1937-2015), "Totem", signerad samt daterad -06, akryl på kartong, 75x41 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen collage

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4639142
4639139
700
4639121
600
4639118
420
4629823

Slutpris EUR:
8 290 SEK, 909 USD
Utropspris EUR: