Rökbord

610597

RÖKBORD, 1900-talets andra kvartal, tjugotalsklassicism, fanér i björk/ betsad björk, 2 lådor, 2 skåpsdelar samt hyllplan, höjd ca 59, 62x62 cm, nyckel medföljer

Slitage, hyllplan med 1 mindre borrhål

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Rökbord

Budhistorik (21 bud)
4614514
4614750
4614514
1 900
4614575
1 800
4614514
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.