Golvlampa

610596

GOLVLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing, skärm med jaktmotiv, höjd inklusive skärm ca 163 cm

bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvlampa

Budhistorik (13 bud)
4617193
1 600
4617057
4617057
1 300
4617190
4617057
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.