Takarmatur 1900-talets första hälft

610594

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, sk skomakarlampa, mässing och koppar, skärm i glas, med hissanordning, diameter ca 25 cm

Bucklor

Belysning, Taklampor

Rum 14

Budhistorik (9 bud)
4608842
700
4608774
650
4608071
600
4608773
550
4608071
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.