Lena Ahlberg akvarell

610586

LENA AHLBERG, stiilleben med blommor och frukt, signerad, akvarell, ca 75x54 cm

Rum 7

Lena Ahlberg akvarell
Budhistorik

2019-02-01 kl 21:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.