Karmstolar

610582

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerade i mahogny, sitthöjd ca

Slitage, lagningar

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Karmstolar

Budhistorik (9 bud)
4610143
1 700
4606302
1 600
4610142
4606302
1 400
4610141
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.