Stol 1800-tal

610581

STOL, gustaviansk provinsarbete, 1800-talets första hälft, skuren dekor, vitmålad, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Stolar

Rum 5

Stol 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4606927
4593955

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.