Sekretär rokokostil

610579

SEKRETÄR, valnöt, 1900-talets första hälft, rokokostil, en låda i sargen, fällbar skiva, skrivinredning, svängda ben, höjd ca 91,66x41 cm, nyckel medföljer

Slitage, repor, ett ben med skada

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Sekretär rokokostil

Budhistorik (2 bud)

4606081
4601087

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.