Lammhults karmstolar

610573

BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, "Bobbi", karmstolar, 4 st, Lammhults, stomme i trä och förkromade stålrör, på hjul, klädda i lila textil, undertill stämplade "Lammhults", sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 11

Lammhults karmstolar

Budhistorik (1 bud)

4609001
2019-02-01 10:07:07

2019-02-01 kl 12:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.