Philippe Starck stolar

610566

PHILIPPE STARCK, "Toy", stolar, 1 par, Driade, Italien, stomme i terracottafärgad plast, undertill stämplade, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Philippe Starck stolar

Budhistorik (16 bud)
4610004
4593207
4593206
950
4593205
900
4593204
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.