Josef Frank spegel

610551

JOSEF FRANK, spegel, Svenskt Tenn, 1940-tal, modellnummer 2589, konvex glas med konformad ram i mahogny, diameter 36cm

Glaser löst, slitage, spricka

Speglar, Design

Rum 9

Josef Frank spegel

Budhistorik (8 bud)
4614862
2 400
4615034
4614862
4614861
1 900
4612869
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.