Nattduksbord 1960-tal

610550

NATTDUKSBORD, 1960-tal, fanérade i teak, med låda, svarvad dragknopp, höjd ca 49, 47x37 cm

Brukslitage, limmad dragknopp,

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Nattduksbord 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
4608739
850
4607267
4603696
750
4600325
700
4598787
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.