Otte Sköld

610539

OTTE SKÖLD (1894-1958) ''Skyar med svarta kanter'', signerad Otte S, olja på pannå, ca 32x100 cm

UTSTÄLLD: Moderna Museet, Stockholm 1959

Rum 15

Otte Sköld

Budhistorik (14 bud)
4614774
6 000
4614773
5 800
4614650
5 600
4614649
5 400
4614648
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.