Josef Frank karmstolar

610531

JOSEF FRANK, karmstolar, 1 par, Svenskt Tenn, modellnummer 891, formgiven 1938, fanérad i mahogny, klädd i textil, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, repor

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 16

Josef Frank karmstolar

Budhistorik (3 bud)

4598954
10 000
4598207
2 800
4597062

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.