Gertrud Wieselgren oljemålning

610512

GERTRUD WIESELGREN, (född 1929): "Spansk bondgård, gamla grinden" signerad samt daterad 1979, olja på duk, ca 48x64 cm

Fack 5

Budhistorik (2 bud)

4600490
900
4594234
550

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.