Reinhold Ljunggren litografi

610510

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Tövädersdag", signerad, ca 45x67 cm

Rum 5

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (11 bud)
4609233
4609077
750
4609232
700
4609077
650
4609231
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.