Mona Huss-Wallin litografi

610509

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Sjömans Hotellet - Stockholmsmotiv, söder, signerad samt numrerad 94/326, ca 50x45 cm

Fack 24

Mona Huss-Wallin litografi
Budhistorik (3 bud)

4609643
4602988
4592320

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.