Johannes Olsson litografi

610507

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition med kon och klot, signerad samt numrerad 136/170, ca 85x59 cm

Johannes Olsson litografi
Budhistorik (9 bud)
4610296
700
4610291
650
4610285
600
4610281
550
4610268
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.