Johannes Olsson litografi

610506

JOHANNES OLSSON (född 1945): "Hänsyn" signerad och numrerad 51/170, litografi, ca 85x60 cm

Fack 43

Johannes Olsson litografi

Budhistorik (14 bud)
4610174
900
4610199
850
4610174
4610191
750
4610174
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.