Thage Nordholm oljemålning

610502

THAGE NORDHOLM (1927-1990): Vattenspeglingar, signerad, olja på duk, ca 79x90 cm

Fack 33

Thage Nordholm oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4610085
4608235
4608235
1 900
4595466
1 800
4595466

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.