David Bracken Oljemålning

610501

DAVID BRACKEN, (1900-talets andra hälft) Panorama över Stockholm, signerad olja på träpannå, ca 30x103

Sprickor

Fack 10

David Bracken Oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4609638
1 900
4609648
1 800
4609638
1 700
4609642
1 600
4609638

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.