Stig Wennström oljemålning

610500

STIG WENNSTRÖM (f 1938): Skärgårdskandskap, signerad, olja på duk, ca 100x129 cm

Rum 15

Stig Wennström oljemålning

Budhistorik (27 bud)
4610012
5 600
4610014
5 600
4610012
5 400
4610010
5 200
4610006
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.